Zapraszamy: ul. Elizy Orzeszkowej 1A, Oborniki Śląskie, Poniedziałek-Piątek: 10.00-12.00, 14.00 -19.00, Sobota: 10.00-12.00, tel: 604 20 21 21, 606 432 456

O nas

Dr n. wet. Maciej Kiełbowicz

  W 2008 ukończył wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. W tym samym roku rozpoczął studia doktoranckie na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu na Katedrze i Klinice Chirurgii. W 2011 otworzył Przychodnie Weterynaryjną "Kiełbowicz", której jest kierownikiem oraz właścicielem. W 2013 uzyskał tytuł Specjalisty Chorób Psów i Kotów. W 2014 roku obornił swoją pracę doktorską z zakresu wykorzystywania komórek macierzystych w leczeniu głębokich ubytków rogówki. W 2015 roku uzykał tytuł Secjalisty Radiologii. W tym samym roku został też pracownikiem Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Jagielońskiego i Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie na stanowisku adiunktem.


Ponadto jest autorem wielu publikacji naukowych z zakresu chirurgii i okulistyki oraz tłumaczem i konsultantem merytorycznym literatury naukowej z zakresu weterynarii. Specjalizuje się w chirurgii, diagnostyce obrazowej oraz okulistyce weterynaryjnej. Prowadzi również szkolenia z zakresu chirurgii i okulistyki zwierząt dla lekarzy weterynarii. Stale podnosi swoje kwalifikacje współpracując ze specjalistami z zakresu medycyny weterynaryjnej oraz medycyny człowieka.

Lek. Wet. Eliza Torz

          Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Interesuje się chorobami wewnętrznymi, kardiologią i anestezjologią, stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach. Odbyła staż w Ostrowskim Centrum Weterynaryjnym w Ostrowie Wielkopolskim. Jej pasją jest gra na skrzypcach, kocha też polskie góry oraz spacery z psem.